DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Howmet Aerospace Termékmérnök in Szekesfehervar, Hungary

Munkakör tartalma és az ellátandó feladatok:

  • Folyamatok hatékonyságának fejlesztésében való aktív részvétel;

  • Dokumentált információk kidolgozása, naprakészen tartása, munkautasítások fordítása;

  • Termékgondozás (termékminőség folyamatos figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések koordinálása);

  • Az anyacégek által kért tesztek, próbák, koordinálása;

  • Új termékek bevezetésében és egyéb projektekben való aktív részvétel vagy ezek koordinálása;

  • Belső termékauditok és folyamatok KAIZEN felülvizsgálatában való aktív részvétel;

  • Tipikus öntési-és gyártási nemmegfelelőségek visszajelzése az anyacégnek;

  • Elutasított termékek felülvizsgálata és diszpozíciója

  • Speciális öntvényjavítások koordinálása;

  • Elutasított termékek előkészítése az anyacéghez történő visszaküldésre;

  • Az anyacég által visszaküldött öntvények útvonalkártyáinak felülvizsgálata és az elvégzendő folyamatok meghatározása;

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, az anyacégekkel és a beszállítókkal;

  • Vevői látogatások, auditok lebonyolítása és/vagy azokon való részvétel.

Munkakör betöltéséhez szükséges követelmények, elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;

  • Stabil, tárgyalóképes angol nyelvtudás;

  • Felhasználói szintű számítógépes és MS Office ismeretek;

  • Rátermettség, folyamatszemlélet és kezdeményező hozzáállás;

  • Jó kommunikációs és szervezőkészség;

  • Precíz, pontos munkavégzés;

  • Törekvés a minőségügyi reklamációk elkerülésére.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér;

  • Belépési bónusz;

    1. havi fizetés;
  • Éves bónusz;

  • Hiányzásmentes jutalom;

  • Karácsonyi juttatás;

  • Cafeteria csomag;

  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül;

  • Vállalati egészségbiztosítás csomag;

  • Utazás támogatás;

  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat.

    About Howmet Aerospace

    Howmet Aerospace Inc. (NYSE: HWM), headquartered in Pittsburgh, Pennsylvania, is a leading global provider of advanced engineered solutions for the aerospace and transportation industries. The Company’s sales for 2022 approximated $5.7 billion. The Company’s primary businesses focus on jet engine components, aerospace fastening systems, titanium structural parts and forged wheels. With nearly 1,150 granted and pending patents, the Company’s differentiated technologies promote more fuel efficiency for aircraft and commercial transportation. For more information, visit www.howmet.com, including content shared during the Company’s May 2022 Technology Day.

    Follow: LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/howmet-aerospace) , Twitter (https://twitter.com/howmetaerospace) , Instagram (https://www.instagram.com/howmetaerospace/) , Facebook (https://www.facebook.com/Howmetaerospace/) , and YouTube (https://www.youtube.com/howmetaerospace) .